TEKSTİLE ÖZEL BARKOD TAKİP SİSTEMİ

Barkod uygulaması tekstil sektörü için oldukça önem taşımaktadır. Eskiye dayalı elle sayım yöntemleri ne yazık ki sağlıklı sonuçlar vermemektedir. Barkod programı sektör ilerledikçe gelişmiş ve çok daha modern bir sistemle uygulanmaya başlanmıştır. Penbarkod bünyesinde hizmete sunulan barkod sistemi de teknolojinin getirdiği imkânlardan faydalanmaktadır. Bu sistem sayesinde tüm stoklarınızı barkodlayabilir, giriş çıkışlarınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Oldukça hızlı çalışan bu barkod sistemi sayesinde sadece tek bir tuşla bütün listelerinizin çıktısını alabilirsiniz. Fason giriş çıkışlarla çeki listeleriniz de yine tek bir tuşla elinizde olmaktadır. Penbarkod çatısı altında sizlere en kaliteli barkod sistemi ekonomik bir fiyat çizelgesiyle sunulmaktadır.

Penbarkod firması olarak, özelikle tekstil sektörünün kurumsal isimleriyle çalışmaktayız. Bununla birlikte yeni açılan irili ufaklı işletmeleri de portföyümüze almaktayız. Bu sayede tekstil sektörünü yeni nesil barkod sistemleri ile tanıştırmaktayız. Tekstile özel bir şekilde sunduğumuz bu sistemle aynı zamanda bulut teknolojisini kullanan bir altyapıya sahip durumdayız. Bu da demek oluyor ki sizleri sunucu yatırımı gibi bir masraftan kurtarmaktayız. Bulut sistemi sayesinde sisteme istediğiniz konumdan ulaşma fırsatına sahip olmaktasınız. Arzu ettiğiniz zaman yetki vererek pazarlama personelinize de erişim olanağı tanıyabilirsiniz. Penbarkod olarak, sizlere en son teknolojiyle donatılmış bir barkodlama sistemi sunmaktan mutluluk duymaktayız. Barkod sistemleri ve fiyat çizelgesi hakkında bilgi almak için resmi internet sitemize bekliyoruz.

Barkod bilindiği üzere çeşitli kalınlıktaki çizgiler ve bu çizgiler arasındaki boşluklardan oluşmaktadır. Bilgi girişi, aktarma ve elbette değerlendirme için barkod otomasyonu oldukça önem taşımaktadır. Bu sayede veriler daha hızlı, sağlıklı ve güvenli bir şekilde girilir ve değerlendirme de bu ölçüler doğrultusunda çok daha sağlıklı ve net bilgiler ışığında gerçekleştirilir. Penbarkod olarak sizlere sağladığımız barkod sistemiyle en doğru ve en sağlıklı verilere hızlı bir şekilde kavuşmuş olmaktasınız. Özel bir eğitim gerektirmeyen barkod sistemi sayesinde insan elinden doğabilecek her türlü kullanıcı hatası da ortadan kalkmış olmaktadır. Uygun fiyatlarda bu sisteme sahip olmak isterseniz, bizimle resmi internet sayfamız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Penbarkod olarak, sizlere sunduğumuz bu ayrıcalıklı barkod sistemi sayesinde firmalar maliyetlerini düşürmekte ve sıfır hatayla oldukça verimli işlere imza atmaktadırlar. Penbarkod dilediğiniz her noktaya hizmet vermektedir. Barkod otomasyon sistemi sayesinde girilen her bilgi elektronik yöntemlerle okunur ve bunun sonucunda oldukça hızlı bir işlem gerçekleştirilir. Manuel yani elle girilen sisteme kıyasla son derece hızlı ve güvenilirdir. Barkod otomasyon sistemi sayesinde hem benzer ürünler, hem de benzer kodlara sahip olan ürünler arasındaki karmaşıklık da giderilmiş olmaktadır. Penbarkod olarak, sizlere en sağlıklı verilere ulaşabileceğiniz bir barkod sistemi sunmaktayız. Rapor ve işlem derinliği sağlayan sistemimiz sayesinde müşteri, üretici, zaman ve işlem tipini dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz.

Penbarkod firması tarafından sunulan barkod sistemi sayesinde yedekleme telaşı içine girmek zorunda kalmazsınız. Barkod sorgulama sistemi sayesinde yedekleme işlemi günlük, haftalık ve aylık olarak yapılmaktadır. Bu sayede geriye dönük bilgileri ararken sadece tek bir tuşa dokunmanız yeterli olacaktır. Bu anlamda geriye dönük olarak 90 günlük yedeklemeniz elinizin altında olmuş olur. Müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler doğrultusunda hem stokların, hem de fason işlemlerin pratik bir şekilde takip edildiğini görmekten mutluluk duymaktayız. Penbarkod olarak ayrıca sistemle ilgili herhangi bir arıza durumunda sizlere destek oluyor ve uzman kadromuzun bilgisi altında sorunun en kısa zamanda çözülmesine yardımcı oluyoruz.

Penbarkod olarak, sizlere sunduğumuz barkod sistemleri hizmetleri arasında çok tercih edilen ve kullanılan bir diğer hizmet de barkod etiket yazdırma programı olmaktadır. Bu program sayesinde istediğiniz her boyutta barkod etiketi, adres ve koli etiketleri, fiyat ve raf etiketleri tasarlanıp, yazıcınız vasıtasıyla basılabilmektedir. Bu program işletmeye çok büyük kolaylıklar getirmekte ve ani problemler karşısında durumu kontrol altına almanız sağlanmaktadır. Penbarkod ismi sektörde lider konuma gelmiştir ve yaptığı hizmetlerle müşterilerinden olumlu tepkiler almaktadır. Teknoloji ve bilgiyi aynı kurumsal çatı altında toplamayı başaran Penbarkod, aynı zamanda uygun ödeme seçenekleriyle de her kesimden firmaya hizmet vermektedir. Barkod sistemleri, barkod otomasyonu ve barkod etiket yazdırma programı hakkında ayrıntılı bilgiyi iletişim numaramızı arayarak alabilirsiniz.