Tezgah takip sistemi;  artık tüm işletmeler için gerekli olan ve günümüz ekonomisi içerisinde firmaların karlılık oranlarının düşmesiyle daha fazla rakip oluşması ve maliyetlerin yükselmesi gibi birtakım eksi sorunlar nedeniyle otomasyon sistemine ve takip sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde veri kaçması ya da üretim eksikliği oluşmayacaktır. Otomatik olarak kaydedilen bu sistem sayesinde tezgah, sipariş, personel, iş emri gibi bir takım istatistiksel veriler gerçek bir şekilde yapılacak ve size daha büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Tezgâh takip sistemi ile ürünlerin maliyetinden satışına kadar olan dönem içerisindeki tüm işlem hacmi ve forumları düzenli olarak veri kaydı içerisinde yer almasıyla daha sağlıklı bir şekilde takip edilmesi şansı elde edilecektir. Tezgah takip sistemi ile otomatik olarak veri kaydının yapılması asla hiçbir şekilde fire oluşturmayacak ve üretim anından satışına kadar tüm verileriniz düzenli ve birebir olarak işlenecektir.

Verimli bir şekilde tezgah takibi yapabilir, kumaş topu bazında detaylı analizlere ulaşabilir, çözgü ve atkı ipliklerinin verimlilik analizlerini görebilir, gerçek değerlerden termin belirleme ve termini geçenleri görebilme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca geniş bir raporlama sistemini oluşturan tezgah takip sisteminde; birçok açıdan gerekli olan her türlü altyapıyı kolaylıkla görebilme ve raporları elde edebilme şansı bulunmaktadır.

İstediğiniz zaman günlük haftalık veya aylık olarak ulaşabileceğiniz raporlara isterseniz yıllık olarak sistemsel ve üretim bazında geniş kapsamlı olarak da ulaşabilirsiniz.