Tekstil sektörü artık birçok açıdan kolaylık sunan tekstil barkod sistemini kullanıyor. Üstelik bu sistem ile hangi tekstil dalında imalat yapıyorsanız; ürününüze göre bir sistem oluşturularak size kolaylık sağlayacak şekilde uygulanıyor. Özellikle Top kumaş takibi için imalat anından satışına kadar olan süre içerisinde seri ve hızlı bir kayıt sistemi oluşturulması ile birçok açıdan tasarruf imkanı da bulabiliyorsunuz. Tekstil barkod sistemi bütünleşmiş bir sistem içerisinde kayıt sağlar. Bu sayede her bölüme göre uygulanmasının yanı sıra ürüne, tarihe ya da istediğiniz bir özel türe göre sistemsel bir veri oluşturur.

Tekstil barkod sisteminin uygulanması ile Top kumaş takibi yapmak ve elinizde bulunan tüm stoklara ve dokümanlara ulaşmak için bir tuş yeterli. Ekranda tüm verileri görebilme şansına sahipsiniz. İster günlük takip edin ister haftalık ya da aylık! Her şekilde düzenli ve hızlı bir veriye ulaşmanız oldukça basit ve pratik olarak size sunulmaktadır. Bu sayede imalatta ve müşteri potansiyelinde de sağlıklı bir takip ve artış sağlanacaktır. Zaman ve maliyetten kar elde edebileceğiniz gibi ayrıca Top kumaş takibini de daha bir kolay şekilde tek tek uğraşmadan stok takibi yapabileceksiniz.

Tekstil barkod sisteminin uygulandığı andan itibaren işlerinizin ne kadar kolaylaştığını ve iş stresinden kurtulduğunuzu göreceksiniz. Özel simgeler, tarih, logo, numaratör, özel talimatlar gibi birçok ayrıntıyı barkod etiketleri üzerinde kullanmanız halinde istediğiniz türe göre raporlama şansını da elde edebilirsiniz.

Stoklarınız, üretilen mallar, müşteriler, alış ve satışlar gibi birçok ayrıntılı veriyi kaydetmesi sonucunda istediğiniz bu verilere bir tuşla ulaşabilir derinlik içeren raporlar alabilir, çıktısını dosyalayabilir ve mail olarak da atabilirsiniz. Dilediğiniz her yerden ekran görüntülerine ulaşmanız sayesinde de zaman ve hız olarak da size avantaj sağlayacaktır.

Barkodlama sistemi ile Top kumaşlarınızın takibini yapmak elinizde bulunan stokları görmek artık sizin için zor bir durum olmayacaktır. Üstelik insan hatası gibi bir şey de söz konusu olmayacağı için asla bir açık ve veri kaybı olmaması size ekstra olarak avantaj sağlayacaktır.

Tekstil barkod sistemini kullanmaya başladığınız andan itibaren işlerinizin daha kolay yürüdüğünü göreceksiniz. Gün içerisinde verilere ulaşabilir; günlük, haftalık ve aylık olarak doküman alabilirsiniz. Üstelik kayıtlarınızı yedekleme gibi bir derdiniz olmayacak; kayıtlara 90 gün boyunca ulaşma şansı bulacaksınız. İsterseniz kendinize özel rapor da çıkartabilirsiniz. Bunun için istediğiniz yöntemi söyleyin tekstil barkod sizin için bunu uygulasın. Her açıdan tekstil sektörünün en önemli sorunu olan imalat anında kayıt sorunun aşırı zaman oluşturmasıydı. Artık barkodu okutmanız halinde geriye sadece ekrana yansıması kalıyor. Ekranda tüm veriler anında otomatik olarak işleniyor ve hiçbir kayıp yaşamadan birçok rapora anında ulaşabiliyorsunuz; üstelik istediğiniz her yerden! Kolaylık ve güven; barkodlama sistemi ile işinize yansıyacaktır.