Tekstil sektöründe imalattan alım satıma kadar birçok bölümde kullanılabilen ve özellikle iş açısından kolay takip sağlama açısından avantaj oluşturan barkod sistemi uygulaması ile işleriniz daha güvenli ve hızlı bir şekilde yürür. Her açıdan tasarruf sağlayacağınız barkodlama sistemi artık tüm tekstil sektörünün en çok tercih edilen programları arasında yer alıyor.

Güvenli bir işleyiş oluşturmak ve tüm verilerinizin ve dokümanlarınızın sağlıklı bir şekilde elinizde olmasını ve raporlarınızın eksiksiz olarak tüm gerçeği yansıtmasını istiyorsanız; mutlaka tekstil barkod sistemini kullanmanız gerekir. Her şeyden önce düzenli ve kaliteli bir işlem yapmak ve insan hatalarından kaynaklanan veri hatalarından kurtulmak istiyorsanız tercihiniz bu yönde olmalıdır. Üstelik zaman ve maliyet olarak sizlere avantaj sunan tekstil barkod sistemleri belli bir hiyerarşi ile bütünsel bir işlem sunar. Günlük, haftalık ya da aylık olarak tüm verilere ulaşabilir ve tek ya da toplu raporlar alabilirsiniz.

Top kumaş  üretimi içerisinde ürünlerinizin, müşterilerinizin hammadde alım ya da satış işlemlerinizin, çeki listelerinizin ve diğer birçok gerekli uygulamalarınızın sağlıklı olarak yürümesi bu sayede olacaktır. Barkodlama ile kodlanan tüm Top kumaş  stoklarınız, satışlarınız ve diğer işlemlerinizi; kısa sürede düzenli ve güvenlik içerisinde takip etme olanağına sahip olabilirsiniz. İşlerin takibinin kolaylaşması sayesinde hem zamandan hem de mali açıdan büyük bir avantaj elde edebilirsiniz. Üstelik istediğiniz zaman verilere ulaşma kolaylığı ile düzenli olarak ürünlerinizin işlemlerini de sağlıklı olarak yapabilirsiniz.

Tekstil barkod sistemi ile hiçbir şekilde sunucu yatırımına da gerek duyulmaz ve ayrıca işlemlerinizi yedekleme sorunu da yaşamazsınız. 90 gün süreli olarak verileriniz saklanmaktadır. Tüm raporlarınızın hızlı bir şekilde alınması ve istediğiniz yerden ve istediğiniz an da bir tuşla ulaşabilmeniz; size hız ve seri bir şekilde iş yapma olanağı sunacaktır. Barkodlama ile takip edilen verilerin işlevselliği düzenli olarak otomatik olarak sistem tarafından yapılır. Bu sayede asla bir hata söz konusu olmayacak ve zamanında ve yerinde uygulama ile işlerin de belli bir prosedürle işlemesi sağlanacaktır.

Tekstil barkod sisteminin bütünleşmiş bir sistem uygulaması ile bağlantı sağlanması sayesinde sıkı ve ayrıntılı bir takip şansı oluşmaktadır. Top kumaş  üzerinde bulunan etiketlerin üzerinde yer alan tarih, numara, özel simgeler, logo, özel talimatlar gibi bir çok veri ile tek tek bu kayıtlara da ulaşma olanağınız olacaktır.

Raporlarınızı isterseniz tek olarak alabilir ya da toplu olarak da çıkarabilirsiniz. Raporların ekran üzerinde ayrıntılı olarak görülebilme şansı o anda iş telaşı içinde gereken neyse onu görme pratikliğini de yaşamış olacaksınız. Top kumaş  satışlarınızda gerekli olan çeki listelerini de toplu olarak görme imkanınız daha sağlıklı olarak yürür. Her açıdan kolaylık, hız, pratiklik ve güven içeren barkod sistemi işinizin ayrılmaz parçası olacaktır.