Sistemsel bir kayıt ile yapılan tüm işler daha düzenli ve daha pratik olacak ve takip açısından sağlıklı veriler elde edilecektir. Tekstil barkod sistemi ile artık tüm Top kumaş barkod sistemleri ile kolay bir imalat ve seri iş takibinde bulunabilme şansınız size destek olacaktır. Barkodlama sitemi bir işyerinde işlerin düzenli olmasının yanı sıra kayıtların da eksiksiz olarak yapılmasını sağlar. Bu durum da hiçbir veri kaybı olmadan açık ya da risk yaratacak bir durumun oluşmaması anlamına gelir. Özellikle Top kumaş barkod sistemleri ile imalat boyunca Top kumaş üzerinde bulunan barkodların okutulmasıyla sürekli ve düzenli kayıt olması size ekstra bir zaman kaybı yaşatmayacaktır.

Barkod sistemleri ile bütünleşmiş bir uygulama söz konusu olur. Her bölümde ve her işlemde işlem altına alınan tüm verilere tek tek ulaşabilmenin yanı sıra toplu rapor alma imkânı da sunmaktadır. Raporların detaylı olarak alınması sadece bir tuşla mümkündür. Ekran üzerinden düzenli olarak takip edebilmeniz size kayıpsız bir satışta sunacaktır.

İnsan hata payı olmadan stoklarınızı takip edebilir, çeki listelerine ulaşabilir, müşteri, alış ve satışların takibi yapabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık veri kayıtları ile yedekleme sorunu yaşamadan 90 gün boyunca saklanan bu verilere ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız olduğu her an da ve iş telaşı sırasında unutulma derdi gibi bir sorun olmadan otomatik kayıt oluşması size risksiz ve hızlı bir kayıt imkânı sunacaktır. Bütünleşmiş bağlantı sistemi sayesinde; tüm işlemleriniz ve verileriniz düzenli olarak istediğiniz işlem tipiyle takip edilir. Özel rapor almak isterseniz sunacağınız kayıtla bunu da almanız mümkün olacaktır. Tekstil barkod sisteminin güven ve zaman kazandıran bir sistem olması nedeniyle artık tüm işletmelerde kullanımının sağlanması artı bir kazanç sağlamaktadır.

Ayrıca hızlı barkod değişimi yapabilir ve yeni eklemeler oluşturabilirsiniz. Bu sayede iş değişikliği ile yapılacak tüm yenilenmeleri kodlamanın değiştirilmesiyle uygulamak mümkün olacaktır. Barkodların Top kumaş barkod sistemleri şeklinde kodlanması ve uygulanması yaptığınız işin durumuna göre işlemesini ve kayıt yapmasını sağlaması açısından avantaj yaratacaktır.

Hiçbir sunucu yatırımına gerek kalmadan maliyet açısından da size ekstra avantaj sunan barkodlama sistemi ile; her yerden ulaşabileceğiniz bir takip kolaylığı da sağlaması size zaman kazandıracaktır. Bu sayede istediğiniz raporu alabilir, mail olarak müşterilerinizle de bağlantılı çalışabilirsiniz.

Müşteri, işlem tipi, üretim tipi ve daha birçok detaylarınızın raporlarda belirtilmesi ile özel uygulama yapmak ve dokümanlara ayrıntılı olarak da ulaşmak mümkün olmaktadır. Zaman ve hız özellikle tekstil sektöründe en gerekli ihtiyaçtır. Tekstil barkod sistemi ile tüm zamanınız düzenli olarak işinize yansıyacaktır. Stoklarınızın elle takibi sırasında yaşadığınız sorunlar ve hatalar olmayacak ve tüm raporlarınız sağlıklı olarak listeler halinde ekranınıza düşecektir. İstediğiniz an ulaşmanız için en önemli kayıt bu şekilde oluşturulur.