Tekstil sektöründe oldukça büyük kolaylık ve güvenli bir işleyiş sağlayan tekstil barkod sistemleri uygulaması ile artık tüm işlerinizi rahat bir şekilde takip edebilme imkânı yaşamanız mümkün olacaktır. Tekstil sektörüne özel olarak uygulama sağlanan tekstil barkod sistemleri ile artık insan hatasından kurtularak stoklarınızı ve raporlarınızı daha sağlıklı bir şekilde elde etme olanağı bulacaksınız.

Tekstil barkod sisteminde; üretimde, satış ve alışlarda, stoklarda ve fason alış ve satışlarda barkodlama yaparak tüm dokümanlarınızı daha sıkı ve güven içerisinde takip edebilme şansı yakalama imkanınız olacaktır.  Barkodlanan tüm ürünler ve giriş çıkışlar tek bir tuşla görülerek kontrol edilebilme şansına sahiptir. Ekran üzerinde istediğiniz ürünü ya da daha birçok dokümanı anında görebilme rahatlığı yaşarsınız. Sadece barkodlamanız yeterli olacaktır.  Hiçbir şekilde sunucu yatırımı yapmanıza gerek kalmadan maliyetsiz bir uygulama olarak tüm işleyiş sisteminizi düzenleyerek güvenli bir şekilde veri elde etme olanağınız olmaktadır.

Herhangi bir durumda rapora gerek duymanız halinde hangi bölüm olursa olsun tek bir girişle hepsine ulaşabilme şansınız olacaktır. Fonksiyonel bir uygulama içeren tekstil barkod sistemi ile ürünlerinizin logosunu, özel talimatlarınızı, özel simgeleri, tarih, tür, numaratörler gibi daha birçok kapsamlı içeriği kodlama imkanı vardır. Bu sayede istediğiniz özel bir uygulamayı kolayınıza gelecek şekilde yapabilme imkânı doğmaktadır. Üstelik bu şekilde kendi özel sisteminiz olarak çalışmaya devam edecek ve sizin istediğiniz şekilde uygulama sağlanacaktır. Raporları almak ve verilerin tamamının çıktısını alabilmek ve mail yoluyla aktarmak oldukça hızlı ve seri bir şekilde uygulanır.

Tekstil barkod sistemi ile zaman ve maliyet açısından hem tasarruf edecek hem de güven içerisinde hızlı bir iş takibinde bulunabileceksiniz. Ekran üzerinde birçok veri takibi yapmak mümkün olacaktır. Fason ürünler, çeki listeleri, alım listeleri, kalan mal stoku gibi daha birçok raporu alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz özel bir rapor için de belirlediğiniz tüm uygulamayı tekstil barkod sizin için oluştursun!

Gerekli olan işlemlerin zaman, müşteri, üretim tipi, üretici şekli ve işlem tipi olarak takibi tekstil barkod sistemi tarafından takip edilmesi otomatik olarak gerçekleşir. İstediğiniz her yerden ulaşarak bu raporları görme imkânınız vardır.  Ayrıca tekstil barkod sisteminde bütünleşmiş olarak işleyen bir bağlantı sistemi bulunur. Bu sistem sayesinde daha ayrıntılı ve sıkı bir takip imkânı da bulabilirisiniz.

İstediğiniz uygulamaları otomatik olarak belirler ve her bölüm ve takip için tek olarak da rapor alma şansı yaratır. İsterseniz toplu alabileceğiniz gibi ayrı olarak da bölüm içerisinde takip sağlayabilirsiniz. Zaman ve hız faktörü özellikle tekstil sektöründe gerekli olan ve üretim açısından yüksek kazanım sağlayan bir durum için gereklidir. Tekstil barkod ile hız ve zaman sürekli size destektir. Hiçbir kayıp yaşamadan her şeyin daha kolay oluşması sağlanır.