Barkodlama sistemi artık birçok tekstil işletmesinin tercih ettiği ve kolaylığı sayesinde zamandan ve maliyetten kar elde ettiği sistemli bir uygulama olarak büyük bir avantaj sunmaktadır. Tekstil barkod sistemi ile artık tüm işleriniz sistemli bir şekilde otomatik olarak kayıt altına alınacak ve sizlere her yönden kolaylık sağlayacaktır. Barkodlama ile tüm ürünlerde, satışlarda, alımlarda, stok takibinde ve daha birçok konuda yedekleme sıkıntısı yaşamadan sağlıklı bir şekilde raporlama uygulaması oluşturacaktır. Fason üretim yapan tekstil işletmeleri de fason dokuma olarak yapılan ürünlerde de bu sistemi rahatlıkla kullanabileceklerdir.

Ürünlerin giriş çıkışlarında verilerin düzenli olarak kaydedilmesi ile ortaya çıkan uygulama da anında ve istediğiniz an da kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir veri kaydı elinizin altında olacaktır. Ekranda tüm verileri görme imkânı bulabileceğiniz tekstil barkod sistemi uygulaması sayesinde hızlı ve seri bir takip olanağı da bulabileceksiniz. Sistemli bir şekilde kodlama yapılması ile asla hata payı ya da sorun yaşama durumu söz konusu dahi değildir. Etiketler istediğiniz özellikte tarih, logo, özel talimatlar, özel simgeler ve numaralar ile oluşturulur. Bu sayede alacağınız dokümana istediğiniz kodu girmeniz halinde size gerekli olanı raporlayacaktır. Bu şekilde stok takibi ve fason dokumalarda oluşacak tüm kayıtlarınız sağlıklı olarak elde edilme şansı yaratacaktır.

Sistemsel bir işleyiş oluşması demek; üretim aşamasında, depolamada, alışta, satışta, fason üretimde ve daha birçok alanda verilerin kaydedilmesi bir sunucuya gerek kalmadan sadece barkodlama ile otomatik kayıtlama yapılması demektir. Özellikle yoğun fason işi yapan firmalar için büyük kolaylık sağlayacaktır. Yoğun iş temposu içerisinde elle takip ya da sistem olmadan bir çalışma yürütmek; hem zamanın kaybına hem de maliyetin artışına neden olacaktır. Barkod sistemi ile tüm işlemleriniz özel barkod uygulaması ile tüm ihtiyacınızı karşılayarak raporlarınızın hatasız ve eksiksiz olarak elinize ulaşmasını sağlayacaktır. Satış sırasında yüklü giriş çıkışlarda çeki listelerini tek bir tuşla alabilme şansınızda olacaktır. Raporlar sadece ekrandan bir tuşla görülebilir, çıktısı alınabilir ve mail olarak aktarılabilir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde hiçbir hata payı olmadan her işleme sağlıklı ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yedekleme gibi bir sorun yaşamazsınız. Tüm raporlarınız günlük, haftalık ve aylık olarak izlenebilir. Üstelik 90 gün boyunca bu verileri saklama şansı da vermektedir. Güncel olarak stok takibi yaparak hiçbir açık oluşmadan neyin ne şekilde yürüdüğünü takip etme şansı size hatasız bir sunum olarak ulaşacaktır. Her açıdan pratiklik kazandıran barkodlama sistemi uygulaması ile işlerinizin daha kolaylıkla ve seri bir şekilde yürümesi; sizin birçok açıdan menfaatinizi koruyacaktır.

Modern bir çalışma sistemi istiyorsanız yaptığınız işte size en gerekli yardımı sağlayacak barkodlama sistemini uygulatmanız olacaktır. İstediğiniz her yerden kolaylıkla ulaşabilme fırsatı yaratması da aklınızın işinizde kalmaması demektir.